تبلیغات
آت‍ـــِنـــÃthenaــا - ✍ خاطرات‌مان را جذابتر کنیم

آت‍ـــِنـــÃthenaــا

Miss Architect

صفحه اصلی | عناوین مطالب | تماس با من | قالب وبلاگ✍ خاطرات‌مان را جذابتر کنیم

galentine's day


منبع عكس:‌ نمیگم 

برو ادامه

ثبت روزانه خاطرات یک سرگرمی بسیار با ارزش است که اگر طولانی مدت ادامه پیدا کند و از انجام آن خسته نشوید دفترچه خاطرات شما تبدیل به گنجینه‌ای با ارزش از وقایع زندگی می‌شود
داشتن دفترچه خاطرات روشی سرگرم کننده برای ثبت وقایع زندگی است و ممکن است در ابتدا مشتاق نوشتن باشید، اما به مرور این تکرار برای شما خسته کننده شود.

اینجاست که شما باید با خلاقیتی که از خود نشان می‌دهید دفتر خاطرات خود را همیشه جذاب نگهدارید. اما چگونه؟

キラキラ のデコメ絵文字صفحات جدول بندی شده

فرض کنید یک اتفاق خاصی را می‌خواهید بازخوانی کنید، دفترچه خاطرات خود را با کشیدن یک جدول طوری درست کنید که با انتخاب یک روز به خصوص، به سرعت بتوانید به خاطرات آن روز دسترسی پیدا کنید.


キラキラ のデコメ絵文字از عکس استفاده کنید

می‌توانید از عکس‌هایی که از مجلات یا روزنامه‌ها می‌چینید یا تصاویر اشخاص مهم برای توضیح وقایع روز خود استفاده کنید. تصاویر وقایع می‌تواند به شما در طبقه بندی و مرتب کردن احساسات یا مسایل کمک کند. هر چیزی را که در ذهن خود برایش تصویرسازی کنید، بهتر در ذهن می‌ماند.


キラキラ のデコメ絵文字قلم خود را عوض کنید

وفاداری‌تان به خودکارهای مشکی و آبی را کنار بگذارید. با مجموعه‌ای از مداد و خودکارهای رنگارنگ دفتر خاطرات خود را زیبا و آراسته کنید. مثلا می‌توانید از رنگ‌های مختلف برای نشان دادن احساس خود استفاده کنید مثل رنگ قرمز برای نشان دادن عصبانیت یا رنگ آبی برای آرامش و ...


キラキラ のデコメ絵文字برچسب‌های مختلف را به کمک بگیرید

اگر مثلا می‌خواهید انجام کاری یا اتفاقی را به شکلی برجسته کرده و از دیگر اتفاقات متمایز کنید، یک برچسب ستاره‌ شکل در کنار آن بگذارید. برچسب‌های رنگارنگ می‌تواند با معانی متفاوت برای اتفاقات مختلف مورد استفاده قرار گیرند به عنوان مثال قلب‌های رنگی برای دوستی‌های تازه یا فرشته‌های کوچولو برای سفرهای زیارتی و امثال آن.


キラキラ のデコメ絵文字فضای شاعرانه ایجاد کنید

فضای دفتر خاطرات خود را با اشعار زیبا تزیین کنید. با استفاده از قالب‌های استعاره و جملات با قافیه، عمق روح و جان خود را در دفتر خاطرات خود تخلیه کنید. با این کار علاوه بر زیبایی نوشتار، شاید به مرور زمان بتوانید توانایی سرودن شعر را نیز در خود کشف کنید.

دفترچه خاطرات


キラキラ のデコメ絵文字محل آغاز کلامت را مرتب تغییر بدهید

چه کسی حکم کرده که شما باید همیشه صفحه‌تان را از یک جای معین شروع کنید؟ یک بار آغاز کلامتان را در وسط صفحه قرار دهید، یک بار وارونه شرح ماجرا را شروع کنید، با این کار اجازه بدهید چشمان شما یا دیگران در دفتر خاطرات کند و کاو کند.


キラキラ のデコメ絵文字پیشرو و موجد باشید

یک دفتر خاطرات شیک و بی نظیر بخرید. برخی از دفترهای خاطرات حاوی پرسش‌های جالب، جملات زیبای بزرگان و صفحات منقوش و طرح دار است که خود این نوع تزئینات به انگیزه شما برای درج خاطرات می‌افزاید.


キラキラ のデコメ絵文字در دفتر خود پذیرای میهمان باشید

از دوستان، فرزند، همسر یا اعضای فامیل خود بخواهید که یادداشت‌هایی برای شما بنویسند. درج نقطه نظرات و افکار دیگران در دفتر خاطرات می‌تواند تجربیات جالبی برای شما به همراه داشته باشد.
به این روش شما از دفتر خاطرات‌خود چیزی می‌سازید که هر روز مشتاق نوشتن در آن هستید و در واقع آن را به یک اثر هنری تبدیل می‌کنید.

طبقه بندی:
#Athi_Net،
[ پنجشنبه 28 فروردین 1393 ] [ 08:39 ب.ظ ] [ Athena Ak ] [ نظرات() ]